Oblastní speciální výstava německých ovčáků Ostrov
15. 5. 2010
rozhodčí: Lutz Wischalla, D
VN1 Gerta Nová Jamina
TŘÍDA DOROSTU – PSI
VN1 Fresch Nová Jamina
(Queno Framato Rolau x Lantana z Lintichu)
VN2 Keron Fauben
(Dax de Intercanina x Demi Fauben)
VN3 Piro z Arnultovic
(Dax de Intercanina x Anne z Arnultovic)
VN Bugatti Avax Hof
(Zerxis v. Osterberger – Land x Gina z Folinku)
(Marko v. d. Schwarzen Ach x Karina Clark)
VD2 Chanel Mir - Jar
(Baxter do Monticans x Daira Mir - Jar)
VD3 Jasmina Fauben
(Waiko di Casa Massarelli x Zella Framato Rolau)
VD Chiara Mir - Jar
(Baxter do Monticans x Daira Mir - Jar)
VD Ginna Sinensis Bohemia
(Chalif Framato Rolau x Pischa Sinensis Bohemia)
VD Bushy ze Zlaťáku
(Ary z Valského údolí x Harieta ze Zlaťáku)
TŘÍDA MLADÝCH – PSI
VD1 Chester Vantaris
(Gio v. Frankengold x Frisbee Egerstau)
VD2 Canto z Trojmezí
(Dago Hartis Bohemia x Greis z Kmene Čeroký)
TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH – FENY
VD1 Magic z Arnultovic
(Markus v. Status Quo x Holly z Arnultovic)
VD2 Zenzie Redox
(Zamp Thermodos x Marit Redox)
VD3 Trace Manepo Ideál
(Idol Riwal Hof x Megy Manepo Ideál)
VD Willa von der Piste Trophe
(Furbo degli Achei x Grace de Cuatro Flores)
VD Audi Navaro Bohemia
(Jumbo di Zenevredo x Gingir z Kmene Čeroký)
VD Ynex Hartis Bohemia
(Djenges Kahn v. Sante´s Home x Xena Hartis Bohemia)
VD Fleur Saliven
(Uran Hartis Bohemia x Wivian v. Ritterberg)
VD Enigma Mo - Vake
(Esko a. d. Brunnenstrasse x Alexa v. Batu)
VD Rosey z Jirkova
(Rando v. Team Fiemereck x Ursa Kone – Golds)
VD Ajla z Kovárny u Zámku
(Chari z Esagílu x Fixi z Kmene Čeroký)
D Taura Hronovský pramen
(Ary z Valského údolí x Charlie Hronovský pramen)
TŘÍDA DOSPÍVAJÍCÍCH – PSI
VD1 Ilan vom Kirschental
(Panjo vom Kirschental x Laiga vom Kirschental)
VD2 Sony z Folinku
(Dargo z Folinku x Fryga z Folinku)
VD3 Igor Fauben
(Arex v. Haus Neoplantum x Burzy Fauben)
VD Sarko Pla - Ren
(Ober v. Bad – Boll x Laidy Pla – Ren)
TŘÍDA PRACOVNÍ – FENY
V1 Vera Leptáč
(Nickos Clark x Chelsea Štíhlouš)
V2 Nina ze Šumavské stráže
(Wilko v. Fichtenschlag x Quena ze Šumavské stráže)
V3 Ischa ze Sedkaru
(Karat´s Yoker x Areka Framato Rolau)
V Peggy Kone - Golds
(Fedor v. Steinway – Park x Nancy Kone – Golds)
TŘÍDA PRACOVNÍ – PSI
V1 Queno Framato Rolau
(Ken v. Elzmündungsraum x Anschie Framato Rolau)
V2 Esso Fauben
(Waiko di Casa Massarelli x Zella Framato Rolau)
V3 Fedor Mir - Jar
(Indo Starý Samotár x Felischa Irluka)
V Natcho vom Kirschental
(Janos von der Noriswand x Zeckie vom Kirschental)
V Gosh Mirtan Bohemia
(Flipp v. Arlett x Quana Hartis Bohemia)
V Wagary ze Zlaťáku
(Ary z Valského údolí x Pam Hartis Bohemia)
V Avar Bohemia Rom – Pan
(Ary z Valského údolí x Ester ze Zlaťáku)
D Diks z Dubového mlýna
(Atila z Kočičího dvora x Armína z Dubového mlýna)